Zespół

Dorota Majzerowicz

Dorota Majzerowicz

Adwokat

Absolwentka wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Rzeszowskiego.

Wpisana na listę adwokatów Rzeszowskiej Izby Adwokackiej.

Specjalizuje się w zakresie prawa cywilnego, rodzinnego i upadłościowego i w sprawach z zakresu prawa pracy i ubezpieczeń społecznych.

Posiada również wieloletnie doświadczenie zdobyte przy obsłudze  jednostek samorządu terytorialnego.


dr Mateusz Mądel

dr Mateusz Mądel

Radca prawny

Studia prawnicze na Krakowskiej Akademii im. Andrzeja Frycza- Modrzewskiego w Krakowie ukończył w 2013 roku i bezpośrednio po ukończeniu studiów uczestniczył w seminariach doktorskich.

W 2018 roku obronił pracę doktorską pt. Następstwo prawne treści cyfrowych na wypadek śmierci, uzyskał stopień doktora nauk prawnych i został wpisany na listę radców prawnych prowadzoną przez Okręgową Izbę Radców Prawnych w Krakowie.

Specjalizuje się w sprawach z zakresu prawa cywilnego w szczególności na gruncie prawa zobowiązań i w sprawach spadkowych. Posiada również duże doświadczenie w sprawach z zakresu prawa rodzinnego, prawa administracyjnego oraz obsługi prawnej przedsiębiorców i spółek prawa handlowego.

W latach 2020/2021 prowadził ćwiczenia z prawa gospodarczego, prawa ochrony własności intelektualnej, a także wykłady z prawa w turystyce na Akademii Górniczo-Hutniczej im. Stanisława Staszica w Krakowie. Od 2021 roku prowadzi ćwiczenia z prawa rzeczowego i prawa spadkowego na Krakowskiej Akademii im. Andrzeja Frycza Modrzewskiego.

 


"Wykonując obowiązki zawodowe postępuje godnie i uczciwie, kierując się zasadami etyki radcy prawnego i sprawiedliwości społecznej”

„Wykonując zawód adwokata zobowiązuje się przyczyniać ze wszystkich do ochrony praw i wolności obywatelskich oraz umacniania porządku prawnego Rzeczypospolitej Polskiej"

Nasza strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies. Więcej

Rozumiem